Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Webinaras – Efektyvi Meditacija ir Jos Nauda

2019 8 gruodžiod. 19:00 - 21:30

| 12eur

Sveiki, pajaučiau, jog atėjo laikas pasidalinti savo ilgai kaupta ir gryninta meditacijos patirtimi.
Meditacinėmis praktikomis užsiimu jau daugiau kaip 10 metų. Esu išmėginęs įvairiausių metodikų ir atradęs daugybę subtilybių, kuriomis išmokau efektyviai reguliuoti savo sąmonės būseną, o tai davė visapusišką naudą visose gyvenimo srityse, nes sąmonės būsena yra pagrindas. Žinoti, kad esi tyra ir beribė esatis, nuovoka, meilė yra viena, tačiau pasinerti į jos gylį ir įsitvirtinti tame beribiškumo jausme yra visai kas kita – tai radikaliai keičia tavo pasaulėžiūrą/pasaulėjautą, tačiau tik į gerą. Pradedi jausti absoliutų stabilumą/pasitikėjimą ir jame išsigryninantį įkvėpimą bei vedimą jį realizuoti harmoningiausiu keliu. Visos visos vertybės apie kurias mes galime pagalvoti ir kurių siekiame išorėje yra randamos giliame kontakte su savim, nes mes ir esame viso to ką patiriame šaltinis. Tad vietoj to, kad sąlygoti savo būseną, mes galime išmokti tiesiog būti labiausiai trokštamoje būsenoje be priežasčių ir tuomet leisti gyvenimui prie to prisiderinti – tai išties yra originalus tikrovės patyrimo dizainas. Tereikia pabusti savo kuriamame sapne ir palaikyti sąmoningumą, o efektyvi meditaciją tai puikiausia priemonė į tai įsivažiuoti.

Ilgainiui su teisingai kreipiama praktika meditacinė būsena tampa vis labiau natūrali ir prasiskverbianti į tavo kasdienybę – kad ir kokioje situacijoje bebūtum. Tas beribės palaimos jausmas pradeda tave nešti ir tame slypi tobulas intelektas, kuris spontaniškai pradeda reikštis per tave ir gyvenimas tampa vis panašesnis į magišką pasaką. Taip – tai gali būti taip gerai!

Šiame webinare:
   • Pasidalinsiu kaip aš iš esmės suvokiu/patiriu meditaciją ir jos teikiamą naudą savo kasdienybėje. Kas medituoja ir kodėl?
   • Koncentruotai pasidalinsiu man pačiam efektyviausiai veikiančiomis meditacijos metodikomis ir kaip jas praktikuoti savarankiškai.
   • Vedamoje meditacijoje viską išmėginsime praktiškai ir yra didelė tikimybė, kad pavyks patirti kaip niekad gilią meditacijos būseną.
   • Atsakysiu į klausimus ir pamokysiu kaip išgauti daugiau aktualios informacijos meditacijų metu.

Webinaras vyks uždaroje grupėje, kurioje transliacijos įrašas taip pat liks ir bus visada prieinamas. Trukmė iki dviejų su puse valandos. Kaina – 12eur. Jeigu sunki finansinė padėtis – galima atsiskaityti ir sutarus vėlesniu laikui.

Registracija – https://www.budimokanalas.lt/efektyvi-meditacija-ir-jos-nauda/

Nepraleisk progos, dalinuosi deimantais, kurie gali stipriai pasitarnauti visam gyvenimui. Iki)))

Informacija

Data:
2019 8 gruodžio
Laikas:
19:00 - 21:30
Kaina:
12eur
Renginio kategorijų:
, , , , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.budimokanalas.lt/efektyvi-meditacija-ir-jos-nauda/

Vieta

on-line
Telefonas:
+37067331790
Interneto svetainė:
https://www.budimokanalas.lt

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos