Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Tao Meilės ir taiči stovykla Karklėje

2019 liepos 4d. 17:00 - 2019 liepos 7d. 17:00

Tao Meilės ir taiči stovykla KARKLĖJE

Moteriškos dao paslaptys ir taiči mokymai keturių dienų stovykloje! (vietų skaičius labai ribotas)

 

Tao Meilės stovykla moterims vyks sodyboje „Karkelbeck 409“ – jaukiame gamtos prieglobstyje vos keli šimtai metrų nuo jūros, netoli Olando kepurės. Stovyklos metu nuo ketvirtadienio vakaro iki sekmadienio (nuo liepos 4d. iki 7d.) mes leisime laiką moteriškai: medituosime, pajūryje mokysite taiči judesio meditacijos, atliksime detoksikuojančius ciguno pratimus, daosių jogą, mokysitės daosių meilės praktikų, darbo su nefrito kiaušiniu niuansų, daosių meilės praktikų poroje realizavimo patarimų, kartu gaminsime mano mėgstamiausius patiekalus (veganiškus, nes tada tiks visiems). Ši stovykla išskirtinė savo lokacija, todėl daug laiko leisime pajūryje, skirsime laiko pasivaikščiojimams miške ir meditacijoms su medžiais, sutartinėms, o jei pasitaikytų lietus – turėsime ir jaukią salę užsiėmimams. Bet sako, kad „per Mindaugines niekada nelija“, tad aš tikiu puikiu oru stovyklos metu!

 

Stovyklą vesiu aš, Edita Esenku. Esu sertifikuota dao praktikų instruktorė, kinų meistro Manteko Čija mokinė. Šis moteriškas savaitgalis apims visas mano veiklas: meditaciją, moteriškas praktikas, ciguno energetines ir detoksikuojančias praktikas, organizmo valymą, sveiką mitybą, nuo paauglytės ugdytą meilę lietuviškam folklorui – sutartines.

 

Stovykloje išmoksite daosių meilės pratimų, kuriuos reguliariai atliekant:

-trumpėja moteriškos dienos,

-nelieka menstruacinių skausmų,

-išnyksta PMS simptomai, subalansuojami hormonai menopauzės laikotarpiu,

-išsprendžiama šlapimo nelaikymo problema,

-išmokstama patirti malonumą su partneriu,

-gerėja santykiai poroje.

 

Kiekvieną rytą pradėsime detoksikuojančiomis kvėpavimo praktikomis su bambukinėmis lazdomis, kurios ne tik veikia anticeliulitiškai, bet ir visapusiškai stiprina mūsų kūną, padeda ląstelėms atsinaujinti. Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje – balanse. Taip pat atliksime daosių jogos pratimus stuburo stiprinimui ir dubens atvėrimui, atsivežkite savo kilimėlį.

 

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos – tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!). Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, nefrito kiaušinio praktiką (neprivaloma, jei kažkas nenorės), krūtų masažą, vyks paskaita apie santykius poroje. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius. Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite – galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 60e) arba www.nefritokiausinis.lt. Stovyklos metu taip pat bus galima įsigyti meistro Manteko Čija knygų apie dao meilės praktikas, bambukinių lazdų, priemonių detoksikacijai ir t.t.

 

Kadangi ši stovykla trunka net keturias dienas, pirmą kartą bus suteikta galimybė mokytis ir ypatingos TAIČI praktikos. Taiči dar vadinama judesio meditacija, čia apjungiamas darbas su energija (cigunas) ir meditatyvi būsena, iš šalies atrodo kaip dailus šokis, tačiau iš tiesų tai gili praktika, kuri reikalauja ypatingos proto koncentracijos, kvėpavimo ir judesių sinchroniškumo. Taiči atliksime pajūryje arba miške basomis tokiu būdu užmezgant dar daugiau ryšio su gamta. Ši praktika padeda či (gyvybinę energiją) iš aplinkos integruoti į mūsų organizmą, o gamtoje energija labiau struktūruota ir lengviau pasisavinama nei mieste. Pagal laiką ir galimybes galimi programos pasikeitimai ir dažnesni taiči praktikos pakartojimai geresniam įsisavinimui.

 

Apie lektorę Editą Esenku: pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septintus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė virš 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai „Raktas“, „Moteris“, „Happy 365“, internete „15 min“, „Delfi“, „Žmonės“, „Alfa“, rodė per LNK.

 

Plačiau apie apgyvendinimą stovykloje, išsami kiekvienos dienos programa, KAINA ir registracija: https://www.gydomojitaomeile.com/tao-meiles-stovykla-liepa

 

Vieta

Karkelbeck 409
Karkle, Lietuva

Organizatorius

Esenku Dao
El. paštas:
gydomojitaomeile@gmail.com
Interneto svetainė:
http://www.gydomojitaomeile.com

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos