Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Susitikimas Šviesoje (Gyvai + Online)

15 kovod. 17:00 - 19:00

| 12eur

Sveikinu su pavasariu ir kviečiu susitikti šviesoje 🙂

Jaučiu įkvėpimą vėl atvykti į Kauną ir su visais norinčiais tiek gyvai tiek online susitikti ir sukurti dar vieną autentišką šviesos transliaciją. Šviesa kurią miniu – tai išmintis, kuri spontaniškai pasireiškia mylinčios nuovokos erdvėje. Liaudiškai tariant – tai tiesiog pabendrausime aktualiausiomis bei esminėmis temomis ir dar labai kokybiškai pamedituosime.

Mano pašaukimas ir didžiausias džiaugsmas yra matyti žmones, kurie pabunda savo tikrojoje natūroje. Tame atsiskleidžia autentiškas gyvenimo grožis ir begalinė palaima. Todėl mano energija natūraliai yra su tuo sulygiuota ir dalinsiuosi įvairiais keliais bei įkvėpimu į pilnesnį atsivėrimą savo tikrajai natūrai, kuri yra tos beribės šviesos/išmintis šaltinis.

Darau tai jau kurį laiką ir tai vyksta vis laisviau, smagiau ir efektyviau. Tad pagal pajautimą pasidalinsiu suvokimais ir metodikomis, kurias pritaikius galime labai greitai išsikelti savo sąmonės būseną ir pradėt gyventi labiau įkvepiantį gyvenimą. Tačiau pats įkvėpimas/troškimas yra esminis sėkmę lemiantis faktorius ir todėl jaučiu tokių susitikimų vertę – vertę sugeneruoti įgalinantį impulsą ir prisiminti kokios išties yra mūsų galimybės bei kodėl mes čia esame.

Tad kviečiu visus ką tai domina, tai puikiai tinka visiems, kurie nori sparčiau dvasiškai bręsti ir atrasti tikrą pilnatvę savo pašaukimo kelyje. Dabar mūsų pasaulyje yra didžių pokyčių ir transformacijų metas, todėl dabar kaip niekad aktualu yra susilygiuoti su savo tikruoju šaltiniu bei pašaukimu. Tai judėjimas į sąmoningą bendrą kūrybą vardan visuotinės harmonijos atskleidimo.

Beje, vedamų meditacijų metu visada jaučiu smelkiančią vienybę su visa kūrinija ir žinau, jog šios meditacijos turi labai daug budinančio ir transformatyvaus potencialo. Jau dabar jaučiu tą ateinančią ir gaudžiančią energiją.

Tad kovo 15d. 17val. susitinkame “Šviesos namai” mažojoje salėje Gedimino g. 26 b, Kaunas LT 44319 arba prisijungiant į online transliaciją. Energetiniai mainai 12 eurų.

Registruokis – https://www.budimokanalas.lt/susitikimas-sviesoje-gyvai-online/

Vieta

Šviesos Namai
Gedimino 26B, Kaunas
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37067024888

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos