Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Sąmonės Telkties Sūkurys (internetinis kursas)

14 sausiod. 20:00 - 11 kovod. 21:00

| 120eur

Sveikinu atvėrus išskirtinę galimybę įvaldyti savo sąmonę, dvasiškai paaugti ir pakelti savo gyvenimo kokybę. Ačiū, kad esi ir tuo domiesi.

“Sąmonės Telkties Sūkurys” tai yra dviejų mėnesių trukmės internetinis kursas, kurio metu reguliariai ir nuosekliai telksimės į meditacijos praktiką, kurios dėka galėsime vis giliau patirti bei įkūnyti savo tikrąją beribę savastį.

Iš patirties žinau, jog vien atsisėsti meditacijai daugumai yra didelis iššūkis, o juo labiau pereiti į gilią meditacinę būseną. Kūnas ir protas dažnai būna pagautas inercijų nuolatos kažko siekti ir nuolatos kažko vengti – tokiu atveju meditacija gali būti interpretuojama kaip nuobodus laiko švaistymas arba kažkas įdomaus ką galima atidėti ateičiai (“kada viskas bus padaryta”). Ir taip, kai kurie žmonės net atrasdami ryžto atsisėsti medituoti – dažnai patiria iššūkius ir frustraciją su prasiskverbimu į vis gilesnias vienybės su viskuo būsenas.

Vis dėl to mes matome, kad tas bėgimas nuo savęs mūsų nenuneša į taikesnę ir laimingesnę vietą, kurioje pagaliau galime atsiverti Dieviškumui ir t.t. Pirmiausia turime sustoti, susidurti su savimi ir atrasti taiką bei palaimą giliai viduje – tik tuomet galime patirti vis laisvesnę bei harmoningesnę gyvenimo tėkmę. Tad dėl šių priežasčių aš jaučiu didelį įkvėpimą sukurti šį telkties sūkurį, kuriame galėsi patirti didelį progreso šuolį per santykinai trumpą laiką.

Pats meditacijos praktika užsiimu jau apie 10 metų, esu išbandęs daug metodikų ir kitų dvasinių praktikų, tačiau esminis meditavimas ties visų reiškinių šaltiniu yra tarsi ašis prie kurios vis sugrįžtu ir kurioje vis labiau gilėju. Gilėjant šioje praktikoje įžvelgiu vis daugiau subtilybių apie tai kaip veikia protas ir kaip efektyviai prasiskverbti gilyn bei palaikyti tą gilią pusiausvyros ir harmonijos būseną. Kartu su tuo matau nepajudinamus pokyčius savo būsenos kokybėje – matau, jog ši pusiausvyra ir harmonija persiduoda į viską ką patiriu ir net patiriant sudėtingus gyvenimo iššūkius aš juos patiriu kartu su taika bei gražiu, švelniu vedimu. Ir bendrai – viskas teikia neapsakomos palaimos ir pilnatvės pojūtį.

Ir geros žinios yra tos, jog ši privilegija yra atvira visiems, nes tai mūsų visų tikroji natūrali būsena.  Tiesiog reikia iki to pribręsti ir jeigu tu atsidarei bei skaitai šį tekstą – labai didelė tikimybė, jog sąmonės nušvitimas tau yra išties įmanomas. Tačiau tai nėra vienintelis kurso tikslas – šiame kurse:

 • Išmoksi efektyviai medituoti bei mėgautis pačia praktika, nes tai yra išties įkvepiantis iššūkis tapti savęs paties meistru.
 • Geriau pažinsi savo vidinį pasaulį ir turėsi puikią galimybę giliau priimti visas savo išskirtas vidines dalis – ko pasekoje pradėsi jausti vis daugiau natūralios pilnatvės bei harmonijos.
 • Geriau pažinsi savo “vidinį guru” ir atversi naujus išminties, įžvalgų bei įkvėpimo klodus.
 • Turėsi nuolatinį vedimą ir palaikymą: 4 susitikimai per savaitę (per gyvas transliacijas bei zoom pokalbius). Šiuose susitikimuose gausi instrukcijas, patarimus, įkvėpimą, vedamas meditacijas bei gyva bendravimą per kurį galėsime mokytis vieni iš kitų ir žymiai sparčiau augti.
 • Sužadinsi savo subtilius pojūčius, intuiciją ir pradėsi vis labiau nujausti savo Absoliučią natūrą, kuri yra neapsakomai laisva bei tobula.
 • Gausi nuoseklę ir patyriminę instrukciją kaip judėti į vis labiau tiesioginį ir viską įtraukiantį pabudimą, kuris keičia viską ir tik į gerą.
 • Harmoningai įsivažiuosi į meditacijos praktiką ir toliau vis lengviau bei džiaugsmingiau galėsi ją tęsti savarankiškai, o to pasekoje plėsti savo meilę esačiai.
 • Sutelksi savo laisvąją valią ir su ja galėsi daug efektyviau realizuotis bet kokioje gyvenimo srityje. Įgysi esminės savi-disciplinos.
 • Atrasi būdus kaip aukštesnes sąmonės būsenas integruoti į savo kūną bei fizinį gyvenimą, ko pasekoje turėsi tvirtą pagrindą harmoningai plėsti savo sąmonę dar labiau.
 • Gausi mano išskirtinį energetinį palaikymą šiame savityros kelyje. Taip pat ir visų kitų kurso narių – kartu mes galime daugiau! Beja – prieš šį kursą pats išskirtinai pasiruošiu suintensyvinant savo kasdienę praktiką.

Tad kviečiu turiningai praleisti šį žiemos laikotarpį ir pavasarį pradėti su neapsakoma vidine šviesa bei meile. Išmintis ir patirtis kurią čia sužadinsi – tau tarnaus visą gyvenimą ir galbūt net anapus jo, nes tai liečia tavo amžinąją esmę.

Video pristatymas – https://youtu.be/awlPIEjxSu0

Kursas vyks uždaroje grupėje, kurioje taip pat galima bus bendrauti, gauti papildomos medžiagos ir visados turėti prieigą prie susitikimų įrašų. Numatomas iki vienos valandos trukmės susitikimų tvarkaraštis per savaitę (viso 8 savaites):

 • 1 dienis (20val.).
 • 3 dienis (20val.).
 • 4dienis (20val.).
 • 7dienis (20val.).

Kurso pradžia: 2021-01-14 (4dienis)

Registracija – https://www.budimokanalas.lt/samones-telkties-sukurys-2men-meditacinis-kursas/

Informacija

Pradžia:
sausio 14d. 20:00
Pabaiga:
kovo 11d. 21:00
Kaina:
120eur
Renginio kategorijos:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.budimokanalas.lt/samones-telkties-sukurys-2men-meditacinis-kursas/

Vieta

Vieta be pavadinimo
Telefonas:
+37067331790
Interneto svetainė:
https://www.budimokanalas.lt

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos