Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Psichotrauma. Transformuojanti psichoterapinė sesija

kovo 31d. 11:00 - 18:00

| 59€
kaip tapti laimingu_(4)
VAIKYSTĖS/PRAEITIES PSICHOTRAUMŲ ŠALINIMAS #KAUNAS
Tai visos dienos grupinė psichoterapinė sesija, kurios metu formuosite savo pozityvesnę ATEITĮ. Susitiksite su praeitimi, gerinsite dabartinę būseną, keisite ateitį. Ši grupinė terapija gali padėti ne tik išspręsti problemą, bet ir pagreitinti tikslų pasiekimą.

✅KAM SKIRTA
Norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę, efektyvumą, savybes, emocinę būseną.

✅NAUDA
Galimybė jaustis laimingesniu, daugiau pasitikėti savimi, pamilti save, atrasti prasmę ir motyvaciją. Įnešti šviesumo ir aiškumo.

Bus naudojamos psichoterapinės metodikos (psichotechnologijos), kurios iškart veikia pasąmonę. Integracija ir pokyčiai jausis iškart.

Turite puikią galimybę per vieną dieną atlikti milžinišką pozityvų savo asmenybės virsmą.

Samantha Zachh – grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® praktikė (Inovacinių psichotechnologijų institutas. Maskva), astropsichologė (asmenybės astrologija), numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Informacija

Data:
kovo 31
Laikas:
11:00 - 18:00
Kaina:
59€
Renginio kategorijos:
, , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/1837032893067503/

Vieta

GAJA studija
Savanorių pr. 130
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos