Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Pašaukimo Įkūnijimas – Šuolis Į Naują Lygį

14 rugsėjod. 20:00 - 27 rugsėjod. 21:00

| 35eur

Sveiki gyvi pašauktieji!

Kviečiu į antrą kurso “Pašaukimo Įkūnijimas” dalį, kurioje dar pilniau pasinersime į savęs įgalinimą gyventi įkvepiantį gyvenimą.

Šis kursas yra subalansuotas žmonėms, kurie jau perėjo pirmą dalį (https://www.budimokanalas.lt/pasaukimo-ikunijimas/), tačiau jei dar neperėjai – vis tiek gali jungtis ir pirmo kurso medžiagą galėsi įsigyti už mažiau nei pusę jo kainos (daugiau info rasi žemiau).

Šiame kurse:

  • Toliau formuosi ir gryninsi savo pašaukimą (tai dėl ko kas ryta pabundi šiame pasaulyje). Pasidalinsiu pagilintais orientyrais kaip tai daryti bei dalinsimės ir mokysimės vieni iš kitų.
  • Įgausi įkvėpimo labiau pasitikėti savimi ir drąsiai bei ryžtingai imtis išties trokštamų pokyčių savo gyvenime. Apšviesime ir paleisime viską per ką save blokuojame.
  • Praplėsi savo pasaulėžiūrą bei pasaulėjautą, kad išsilaisvintum iš perdėto rūpesčio dėl savęs ir įsisąmonintum, jog tarnystė kitiems/visumai geriausiai pasirūpina ir tavimi.
  • Įgausi daugiau naudingų žinių apie savo mylimos veiklos plėtojimą ir sklaidą (pasidalinsiu savo patirtimi).
  • Atversi galimybę geriau susipažinti su tuo, ką vadinu “veidrodžio sąmone” arba būvimą “visuotinės darnos agentu”. Pirmame kurse apie tai tik supažindinau, tačiau šiame – apie tai išsiplėsiu ir tai išties suteiks daugiau ryžto šuoliui į naują lygį.
  • Atliksime grupines vedamas meditacijas, kurios padės į visa tai dar labiau įsijausti bei tai įtvirtinti savo kūne, prote ir dvasioje.
  • Bendrausime ir dalinsimės viskuo kas bus aktualu – tam bus bendra palaikanti grupė. Įkvepianti bendraminčių apsuptis yra labai svarbi mūsų šiuolaikiniame pasaulyje, kuris dabar eina per įvairius pasimetimo bei transformacijos procesus.
  • Pabaigus kursą galėsi gauti pusvalandžio trukmės individualią konsultaciją internetu.

 

Kursas vyks internetu uždaroje grupėje, kurioje įvyks 7 transliacijos (po~1 valandą) per dviejų savaičių laikotarpį (nuo rugsėjo 14 iki 27d.).

Kurso kaina tik 35 eurai, jei imant ir pirmo kurso medžiagą, tada dar + 15 eur.  Kaina išties simbolinė – tad jei jauti įkvėpimą pilniau prisidėti prie geriausių pokyčių mūsų pasaulyje – pasinaudok šuo palaikymu.

Informacija

Pradžia:
rugsėjo 14d. 20:00
Pabaiga:
rugsėjo 27d. 21:00
Kaina:
35eur
Renginio kategorijos:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.budimokanalas.lt/pasaukimo-ikunijimas-suolis-i-nauja-lygi/

Vieta

Internetinis Kursas
Lietuva + Google žemėlapis
Telefonas:
+37067331790

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos