Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Pašaukimo Įkūnijimas (savaitės online kursas)

balandžio 13d. 20:00 - balandžio 19d. 21:00

| 33eur
Budimo Kanalas Kursas Pašaukimo Įkūnijimas Group

Sveikinu atvėrus šį langą, kuris tau primena, jog tu čia esi dėl savo pašaukimo.

Pašaukimas tai tavo kaip sielos įkvėpimias/priežastis/paskirtis gyvenant šiame pasaulyje, kuriame dabar vyksta didžių virsmų amžius. Šis pašaukimas tai yra bendras kvietimas savo autentišku būdu prisidėti prie nuostabiausių pokyčių ir kuomet mes pilnai atsiduodame šiam kvietimui – mūsų laimė plečiasi nepriklausomai nuo jokių išorinių aplinkybių.

Savo patirtimi galiu pasakyti, jog atsidavimas pašaukimui mane visiškai išlaisvino iš savo vidinio kalėjimo ir mano gyvenimas tapo begalo idomia ir stebuklinga pasaka, kurios nei už ką nepaaukočiau. Tai yra mano neišsenkančios galios šaltinis, kuris mane pakelia kiekviena rytą ir įkvepia gyventi.

Be abejo kartu su šia intencija bei jos realizacija kyla ir įvairių iššūkių, todėl ir jaučiu kvietimą surengįi šį trumpą 7 dienų internetinį kursą visoms tam pribrendusioms sieloms, kurios trokšta pilniau įkūnyti savo pašaukimą ir būti šį pasaulį vedančiu pokyčiu.

Savo paties pašaukimą galėčiau įvardinti taip: žmonės pabunda savo tikrojoje natūroje ir tai yra vibraciją, kuri mane užveda ir kuri apjungia visą mano gyvenimą. Tad pašaukimas yra kažkas didesnio už mūsų fizines tapatybes ir tai nepriklauso nuo išorinių aplinkybių – tai yra intencija, kuri mus kreipia augti ir harmoningai klestėti čia ir dabar.

Tu esi super herojus(-ė) ir aš esu begalo įkveptas tau padėti tai realizuoti. Laikas yra dabar ir nuo 2020 metų pradžios mes aiškiai matome, jog veiksmas įgavo pagreitį. Mūsų civilizacija keičiasi iš pamatų ir tai daug kam sukelia nemažai sumaišties, o proporcingai su tuo – mes vis labiau pabundame ir galime aiškiau prisiminti kodėl čia esame. Pasaka virsta tikrove ir herojais joje mes virstame tada, kai paleidžiame savęs sureikšminimą ir leidžiame didesnei gyvenimo dvasiai mus vesti į nežinomybę, kurioje tik išryškiname daugiau viso to, kas yra.

Kai pasižiūriu atgal į savo gyvenimo kelią – matau aišku kelią iki šio taško ir dabar natūraliai jaučiu impulsą pasidalinti savo patirtimi ties šia „pašaukimo“ bei „būvimo vedliu“ tema. Be abejo mano paties vedime viskas vyksta labai organiškai ir aš visada prisiderinu prie dalyvių bei energijos kuri yra momente, tačiau išdėstysiu ką numatau šiame kurse:

  • Pašaukimo atradimas, gryninimas ir iškėlimas į pagrindinį fokusą (be jokio forsavimo, nes tai žaidimas, kurio tavo širdis labiausiai trokšta).

  • Harmoninga gyvenimo būdo transformacija pagal išgrynintą pašaukimą (specialūs žingsneliai ir patarimai).

  • Mylimų veiklų ir mylimų būdų veikti atradimas bei puoselėjimas. Lavinsime savo kūrybingumą ir ryžtą ties juo veikti (galbūt žengti žingsnius, kuriais dar niekas nežengė).

  • Ryšio su savo „aukštesniuoju aš“ arba „siela/dvasia“ vystymas, kuris ir veda tapti tuo „aukštesniuoju savimi“ šiame pasaulyje (tai unikali patirtis, kurios tikrai nenorime praleisti).

  • Žinių apie didžiąją sąmonės evoliuciją, žmonių psichologiją ir kolektyvinias dinamikas bei balansavimą jose gilinimas.

  • Mokymasis ištuštinti savo protą, paleidinėti įvairius ribojančius įsitikinimus, šališkumus, susireikšminimus ir su tuom susijusias emocijas. Tai vidinės alchemijos kelias per kurį turi pereiti, kad amžiamas išsilaisvinti iš kančios ir tuomet geriausiai pasitarnauti kitiems.

  • Vedamos meditacijos, kurios ir bus skirtos pilniau įsisavinti tai, kuo jau pasidalinau. Vedamos meditacijos išties yra mano didžiausia aistra – jų metu jaučiu neapsakomai gilų ryšį su visa kūrinija į kurį tuomet meistriškai lydžiu kitus.

  • Dalinimasis ir bendravimas bendroje palaikančioje ir įkvepiančioje internetinėje grupėje.

  • Atsakymai į jums rūpimus klausimus, gilūs dialogai, kurių dėka kilsime į naujus lygius. Tie kas norės galės priimti apie pusvalndžio trukmės individualias konsultacijas.

Tad šis internetinis kursas prasidės Balandžio 13d. ir baigsis 19d.(lygiai savaitė). Kasdien vakare vyks apie 1val. trukmės gyvos transliacijos uždaroje kurso grupėje (fb). Transliacijų įrašai bus visada prieinami. Kurso kaina tik 33eur, todėl labai kviečiu prisijungti visus, kas jaučiate šį kvietimą. Jei kyla papildomų klausimų – drąsiai klausk:

Sąžiningumas su savimi – tai sąžiningumas su pačiu gyvenimu/Dievu. Tad susilygiuojant su savo pašaukimu – kviečiu atrasti ir išplėstį šį pilnatvės ir vienovės pojūtį.

Registracija – https://www.budimokanalas.lt/pasaukimo-ikunijimas/

Informacija

Pradžia:
balandžio 13d. 20:00
Pabaiga:
balandžio 19d. 21:00
Kaina:
33eur
Renginio kategorijų:
, , , , , , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.budimokanalas.lt/pasaukimo-ikunijimas/

Vieta

Vieta be pavadinimo
Telefonas:
+37067331790
Interneto svetainė:
https://www.budimokanalas.lt

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos