Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Osteopato G. Avdejevo stuburo ir Atlanto slankstelio korekcijos

2018 gegužės 4 - 2018 gegužės 8

| 70Eur
avdejevo masazas

Jūs, Jūsų draugai ar vaikai skundžiasi skausmais stuburo ar sąnarių srityse?

Tokiu atveju Jums verta apsilankyti pas vieną iš geriausių Osteopatų / Manualinių Terapeutų – Genadijų Avdejevą (Ukraina). Jis jau daug metų vizituoja Europos Sąjungos, Rusijos ir Ukrainos pacientus.

DĖMESIO! Gydytojas Genadijus Avdejevas (2-os kartos gyd. osteopatas, unikalios manualinės terapijos specialistas) pakartotinai viešės Lietuvoje šiomis datomis:

  • VILNIUJE 2018 m. gegužės 4-8 d. ir  birželio 6-10 
  • KAUNE 2018 m. gegužėd  27-30 d. ir birželio 29-liepos 2 

Genadijus Avdejevas, derindamas įgytas žinias su paveldėtais gebėjimais (Genadijaus mama Tatjana Avdejeva – Татьяна Георгиевна Авдеева – garsi Ukrainos osteopatė), jau daug metų padeda žmonėms sugrįžti į pilnavertį gyvenimą netgi po sunkiausių sportinių, darbo metu patirtų, gimdymoar kitokių traumų.

Stuburo manipuliacijas Genadijus atlieka pirštais, labai švelniai, be jokių laužymų, ko paprastai bijo žmonės, lankėsi pas tradicinius manualinės terapijos specialistus.

Kviečiame visus, kurie turite stuburo srities funkcinių sutrikimų, ūminių ir lėtinių susirgimų (kurie dažniausiai pasireiškia įvairaus pobūdžio skausmais), kuriuos vargina šie stuburo, sąnarių, vidaus organų negalavimai: skoliozė, osteochondrozė, kifozė, tarpslankstelinė stuburo išvarža, protruzija, stuburo slankstelių pasislinkimas, skausmai kaklo, pečių, juosmens srityje; dislokacija (išnirimas), sąnario pasislinkimas, artritas, artrozė, bursitas, podagra, bendro pobūdžio sąnarių skausmas; skausmas pilvo srityje; vidaus organų pasislinkimas; traumų ir sužalojimų korekcija bei jos užtvirtinimas, teikiant rekomendacijas atitinkamiems fiziniams pratimams.

Kviečiame ir tuos, kuriems aktuali profilaktinė apžiūra.

Gydytojas dirba ir su vaikais. Rezultatai ypatingai geri. Dauguma vaikų turi įvairaus stiprumo gimdymo ir vaikystėje patirtas traumas, bei traumas, susietas su kritimu ar netinkamu sportu, vaikų stuburų būklę taip pat labai įtakoja ilgalaikis sėdėjimas prie kompiuterio, sunkių kuprinių nešimas ir pan. Vaikus vargina  žvairumas, nevienodos akys, astigmatizmas, trumpesnė koja, nusileidęs petys, cerebralinis paralyžius ir pan. Kuo anksčiau bus padarytos korekcijos, tuo greitesnis prarastų funkcijų atstatymas.

Žodžiu, jei yra atsikartojančių problemų, geriau pasikoreguoti stuburą, , ir tik po to koreguoti fiziologiją, mitybą, judėjimą. Sąnarių problemos irgi tampriai susijusios su stuburu. Labai svarbu patikrinti vaikus. Lietuvoje kol kas nėra tokių specialistų, todėl aš pasikvietėme šį žmogų.

Osteopatinis/manualinis gydymas dažnai reikalauja kelių kartų, priklausomai nuo problemos senumo, nuo žmogaus amžiaus, judrumo, kūno svorio, sutrikimo priežasčių, nuo Genadijaus rekomendacijų laikymosi. Kiekvieno rezultatai individualūs. Geriausias gydymas – prevencija.

Trumpai apie Genadijų Avdejevą:

Jo asmeninis tinklapis http://gendoctor.com/lietuva/ Genadijus atvyksta iš Odesos (Ukraina). Jis dirba unikaliu metodu, kurio išmoko iš savo garsios mamos. Jo metodika unikali tuo, kad jis tvarko stuburą be laužymų, atstato slankstelius į teisingą padėtį pirštų pagalba, atpalaiduoja raumenis, laikančius slankstelius neteisingoje padėtyje, atstato energijos teisingą cirkuliaciją. Pirštų pagalba jis atstato į teisingą padėtį ir pirmąjį stuburo slankstelį Atlantą. Be to, duoda rekomendacijas, pamokina, kokią mankštą reikia daryti, kad nereikėtų pagalbos ateityje. Genadijus patikrina visą stuburą, labai švelniai atpalaiduoja įtemptus nervus, raumenis. Jei yra nukrypimų, ištaiso, ištaiso ir Atlanto slankstelio padėtį. Vis tiek būtų gerai turėti nuotraukas, ir pasakyti savo anamnezę. Tada greičiau susiorientuoja, kur daugiau paskirti laiko.

Jūsų dėmesiui atsiliepimas vieno iš Rusijos svekatinimo sistemų kūrėjų, korifėjų – Goltis apie Genadijų ir jo metodiką: https://www.youtube.com/watch?v=tX3bTtZDlhQ

Jūsų dėmesiui ir Golčio seminarų klausytojų atsiliepimai: https://www.youtube.com/watch?v=9RyPZ1akjY4

Vizito kaina – 70 eurų. Jei eina pas gydytoją suaugęs, vaiką iki 8 metų gali pasiimti nemokamai.

Jei kam atrodytų, kad labai brangu, tai prieš kelis metus mums siūlė apsilankyti pas moterį, kuri atvažiuoja į Lietuvą iš Ispanijos ir tuomet vien tik už Atlanto korekciją ji imdavo apie 400 Lt. ir reikėjo važiuoti į Tauragę.

Jei pasiūlymas domina, tuomet dėl vizito skambinkite :

Vilniuje – Gintarei tel. 8-698-00058 arba rašykite šiuo el. paštu: gintare@dreamer.lt

Kaune – Arūnui tel. 8-655-42188  arba  el.paštu  arunas.mns@gmail.com

Kviečiame pasirūpinti savo sveikata ir pasinaudoti šia galimybe.

Informacija

Pradžia:
2018 gegužės 4
Pabaiga:
2018 gegužės 8
Kaina:
70Eur
Renginio kategorijos:
, ,
Renginio žymės:
, ,

Vieta

Vilnius, Lietuva
Telefonas:
+370 655 42188
Interneto svetainė:
http://bona-fide.lt

Organizatorius

„Bona fide“
Telefonas:
+370 690 89888
El. paštas:
info@bona-fide.lt
Interneto svetainė:
http://bona-fide.lt/
Eiti prie įrankių juostos