Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Nemokamas pristatymas – Emocinis intelektas: Gyvenk 100%!

28 sausiod. 19:00 - 20:30

| Nemokama
PAŽINK SAVE IR ATRASK ĮKVEPIANTĮ GYVENIMĄ!
Tavo Gyvenimas gali būti ✔️įdomus, ✔️harmoningas ir ✔️sėkmingas tuo pat metu! Išlavintas Emocinis intelektas leidžia sukurti tokį gyvenimą.
——————————————————————
Kviečiame vyrus ir moteris registruotis ir atvykti į NEMOKAMĄ KURSO PRISTATYMĄ: „EMOCINIS INTELEKTAS: GYVENK 100%“.
PRISTATYMO DATA: sausio 28 d. (antradienis), 19 val.
VIETA: viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA, nes vietų skaičius ribotas!
👉REGISTRUOKIS: info@soulaction.ltPlačiau apie kursą: https://bit.ly/2uvvMOb
——————————————————————
EMOCINĮ INTELEKTĄ IŠLAVINĘS ŽMOGUS giliai perpranta ir valdo savo emocijas, savo baimes ir savo motyvaciją. Todėl jis yra
harmoningas, charizmatiškas ir pilnas energijos! Jis pats atranda savo talentus ir savo jėgos vietas. Todėl jis kūrybiškas ir efektyvus bet kokioje pasirinktoje veikloje. Toks žmogus yra empatiškas ir lengvai pastebi, supranta jį supančių žmonių tikrąją būseną, tikruosius norus ir jų nuogąstavimus. Todėl jis kuria ir darnius, harmoningus asmeninius santykius, ir efektyvų ilgalaikį bendravimą su partneriais, kolegomis ir klientais. Ir! Jis pažįsta savo gyvenimą. Todėl tampa sąmoningas savo gyvenimo kūrėjas. Laisvas. Ir Savipakankamas žmogus.
„EMOCINIS INTELEKTAS: GYVENK 100%“ – tai tęstiniai, transformaciniai gyvenimo būdo mokymai, kurie leis tau pažinti ir įvaldyti savo emocijas, pasirinkimus, elgseną, savo motyvaciją, prasmę ir energetinį galingumą, santykius ir veiklą! Tai mokymai, kuriuose įgausi įgūdžius pasirinkti norimą būseną: įkvėpimo, atsipalaidavimo, džiaugsmo!, kūrybos….. Ir išlavinsi savo jautrumą – empatiją – tave supantiems žmonėms ir aplinkai. Kad galėtum gyventi gyvenimą, kuris įkvepia ir džiugina.
Šis kursas – tai net 30 MOTYVUOJANČIŲ, PRAKTINĘ IŠMINTĮ IR TIKSLIAS ŽINIAS SUTEIKIANČIŲ SUSITIKIMŲ, išdėstytų per 2,5 mėn. Kursas sąmoningai subalansuoja intensyvias praktines užduotis ir teoriją. Toks intensyvumas, trukmė ir praktinių pasinėrimų gelmė užtikrina, kad naujai įgytos žinios ir praktikos taps neatsiejama tavo gyvenimo dalimi. Jei ir tau jau pabodo žinoti, ką „reikia“ daryti ir stebėti, kaip gyvenimas toliau teka sena vaga, gali būti, kad tu jau pasiruošęs tikriems pokyčiams.
PAŽINK SAVE IR PAŽINSI SAVO GYVENIMĄ!
ŠIS KURSAS KVIEČIA LAVINTI VISUS ŠIUOS ĮGŪDŽIUS:
✔️ Pažink savo emocijas.
✔️ Išsiugdyk emocinę lyderystę.
✔️ Sustiprink empatiją.
✔️ Atskleisk savo drąsą.
✔️ Išlaisvink kūrybiškumą.
✔️ Pažink savo tikruosius norus.
✔️ Įgyk daugiau energijos.
✔️ Atrask skaidrų, aiškų mąstymą.
✔️ Suprask, kaip kurti santykius.
✔️ Tapk efektyvesniu.
✔️ Išmok atsipalaiduoti.
✔️ Perprask žmonių poreikius.’
✔️ Atskleisk savo charizmą.
✔️ Atrask gyvenimo balansą.
✔️ Ir dar daug daugiau…
Ir tai tik dalis viso, ką išmoksi ir patirsi kurso metu. Per 30 užsiėmimų taip pat lavinsi dešinįjį smegenų pusrutulį ir padidinsi savo
problemų sprendimo gebėjimus. Taip pat sužinosi apie intuiciją ir galbūt net gi aptiksi naujas savo gyvenimo prasmes. Ugdysi lyderystės gebėjimus. Ir kiekvieno susitikimo metu atsipalaiduosi, bendrausi ir gilinsi socialinius įgūdžius.
„EMOCINIS INTELEKTAS: GYVENK 100%“ kursą veda tik labai patyrę ir įgytas žinias pritaikę treneriai. Kiekvienas jų studijuoja psichologiją SoulACTION centre mažiausiai 6 metus ir yra aktyvus socialinėje veikloje. Dalis jų emocinio ir dvasinio intelekto lavinimu užsiima virš 15 metų. Pagrindinė trenerių atrankos sąlyga – jie patys turi būti savo gyvenime pritaikę tai, ko moko. Todėl visuomet gali būti tikras, jog šalia tavęs esantis treneris turi visa, ko reikia, kad suteiktų profesionalią pagalbą.
KURSĄ VES: sertifikuoti emocinio intelekto lavinimo instruktoriai
✔️ Darius Slavinskas (susipažink: https://soulaction.lt/lektoriai/darius-slavinskas/).
„EMOCINIS INTELEKTAS: GYVENK 100%“ – neišsemiamas šaltinis laimingam gyvenimui!
KURSO PRISTATYMAS: sausio 28 d., antradienį, 19 val., viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.
IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA, nes vietų skaičius ribotas!
👉REGISTRUOKIS: https://bit.ly/2uvvMOb
MOKYMAI PRASIDEDA vasario 3 d. (pirmadienį).
Kursų trukmė 30 užsiėmimų po 2.5 val. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę, pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. Vilniuje. Vieta bus patikslinta po pristatymo.
KIEK VERTA TAVO LAIMĖ?
Gyvenimą keičiantys mokymai, sertifikuoti instruktoriai, 30 užsiėmimų KAINA:
✔️ dirbančiam – 680 Eur;
✔️ studentui ar bedarbiui, pateikus pažymėjimą – 450 Eur.
Galima mokėti dalimis per 2.5 mėnesio.
REGISTRUOKIS Į KURSĄ iki sausio 20 d. ir gauk 15 Eur nuolaidą!!! Registracija patvirtinama tik sumokėjus avansinį 100 EUR mokestį. Rekvizitus apmokėjimui atlikti gausite parašę mums el. paštu: info@soulaction.lt.
Turi klausimų, susisiek: info@soulaction.lt ir +370 612 34658
Iki malonaus susitikimo ir naujų atradimų!
„SoulACTION“ komanda
www.soulaction.lt

Informacija

Data:
28 sausio
Laikas:
19:00 - 20:30
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
, , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://bit.ly/2uvvMOb

Vieta

Viešbutis „Artis Centrum Hotels“
Totorių g. 23
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos