Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Nemokamas pristatymas „Emocinis intelektas: gyvenk 100%“ moterims Vilniuje

18 vasariod. 19:00 - 20:30

PAŽINK SAVE IR ATRASK ĮKVEPIANTĮ GYVENIMĄ!
Tavo Gyvenimas gali būti ✔️įdomus, ✔️harmoningas ir ✔️sėkmingas tuo pat metu! Išlavintas Emocinis intelektas leidžia sukurti tokį gyvenimą.
——————————————————————
Kviečiame registruotis ir atvykti į NEMOKAMĄ kurso pristatymą: „EMOCINIS INTELEKTAS: GYVENK 100%“ moterims.
PRISTATYMO DATA: vasario 18 d. (antradienis), 19 val.
VIETA: viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.
IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA, nes vietų skaičius ribotas!
👉REGISTRUOKIS: https://bit.ly/2GeUm8T arba info@soulaction.lt
——————————————————————
EMOCINĮ INTELEKTĄ IŠLAVINUSI MOTERIS valdo savo emocijas, norus ir savo motyvaciją. Todėl ji yra harmoninga, charizmatiška ir pilna energijos! Ji lengvai peržengia savo baimes ir kitas kliūtis, todėl yra kūrybiška ir efektyvi. Tokia moteris taip pat yra empatiška ir gerai supranta ją supančius žmones. Todėl ji kuria ir darnius asmeninius santykius, ir efektyvų ilgalaikį bendravimą su visais žmonėmis. Ji pati atranda savo talentus ir savo stiprybes. Todėl pasirenka veiklą, kuri ją atskleidžia. Taigi, ji gerai pažįsta save. Todėl tampa sąmoninga savo gyvenimo Kūrėja. Laisva ir savipakankama.
Šis kursas – tai net 30 MOTYVUOJANČIŲ, PRAKTINĘ IŠMINTĮ IR TIKSLIAS ŽINIAS SUTEIKIANČIŲ SUSITIKIMŲ, išdėstytų per 2,5 mėn. Kursas sąmoningai subalansuoja intensyvias praktines užduotis ir teoriją. Toks intensyvumas užtikrina, kad įgytos žinios ir gebėjimai taps neatsiejama tavo gyvenimo dalimi. Jei tau pabodo žinoti, ką reikia daryti, bet stebėti, kaip gyvenimas teka sena vaga, tu jau pasiruošusi tikriems pokyčiams.
Po EQ lavinimo kurso seka trejų metų trukmės Moters Magijos Mokyklos mokymai moterims, vykstantys savaitgaliais ir baigiami nuostabiomis vasaros stovyklomis, retritais Lietuvoje arba užsienyje.
Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia moters genialumą bei ypatingus jos talentus ir galias!
Tai mokymai, besiremiantys ne abstrakčia teorija ar trumpalaikiu entuziazmu, bet realiomis praktikomis, esminėmis žiniomis, kurios praktikuojant tampa stulbinančiais, tikrais gyvenimo rezultatais.
PAŽINK SAVE IR PAŽINSI SAVO GYVENIMĄ!
ŠIS KURSAS KVIEČIA LAVINTI VISUS ŠIUOS ĮGŪDŽIUS:
✔️ Pažink savo emocijas.
✔️ Išsiugdyk emocinę lyderystę.
✔️ Sustiprink empatiją.
✔️ Atskleisk savo drąsą.
✔️ Išlaisvink kūrybiškumą.
✔️ Pažink savo tikruosius norus.
✔️ Įgyk daugiau energijos.
✔️ Atrask skaidrų, aiškų mąstymą.
✔️ Suprask, kaip kurti santykius.
✔️ Tapk efektyvesniu.
✔️ Išmok atsipalaiduoti.
✔️ Perprask žmonių poreikius.’
✔️ Atskleisk savo charizmą.
✔️ Atrask gyvenimo balansą.
✔️ Ir dar daug daugiau…
Ir tai tik dalis viso, ką išmoksi ir patirsi kurso metu. Per 30 užsiėmimų taip pat lavinsi dešinįjį smegenų pusrutulį ir padidinsi savo
problemų sprendimo gebėjimus. Taip pat sužinosi apie intuiciją ir galbūt net gi aptiksi naujas savo gyvenimo prasmes. Ugdysi lyderystės gebėjimus. Ir kiekvieno susitikimo metu atsipalaiduosi, bendrausi ir gilinsi socialinius įgūdžius.
„EMOCINIS INTELEKTAS: GYVENK 100%“ kursą veda tik labai patyrę ir įgytas žinias pritaikę treneriai. Kiekvienas jų studijuoja psichologiją SoulACTION centre mažiausiai 6 metus ir yra aktyvus socialinėje veikloje. Dalis jų emocinio ir dvasinio intelekto lavinimu užsiima virš 15 metų. Pagrindinė trenerių atrankos sąlyga – jie patys turi būti savo gyvenime pritaikę tai, ko moko. Todėl visuomet gali būti tikras, jog šalia tavęs esantis treneris turi visa, ko reikia, kad suteiktų profesionalią pagalbą.
KURSĄ VES: sertifikuotas emocinio intelekto lavinimo instruktorė Agnė Doveikaitė (susipažink: https://soulaction.lt/lektoriai/agne-doveikaite/)
„EMOCINIS INTELEKTAS: GYVENK 100%“ – neišsemiamas šaltinis laimingam gyvenimui!
KURSO PRISTATYMAS: vasario 18 d., antradienį, 19 val., viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.
IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA, nes vietų skaičius ribotas!
👉REGISTRUOKIS: https://bit.ly/2GeUm8T arba info@soulaction.lt
MOKYMAI PRASIDEDA vasario 24 d. (pirmadienį).
Kursų trukmė 30 užsiėmimų po 2.5 val. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę, pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. Vilniuje. Vieta bus patikslinta po pristatymo.
KIEK VERTA TAVO LAIMĖ?
Gyvenimą keičiantys mokymai, sertifikuoti instruktoriai, 30 užsiėmimų KAINA:
✔️ dirbančiam – 680 Eur;
✔️ studentui ar bedarbiui, pateikus pažymėjimą – 450 Eur.
Galima mokėti dalimis per 2.5 mėnesio.
REGISTRUOKIS Į KURSĄ iki sausio 20 d. ir gauk 15 Eur nuolaidą!!! Registracija patvirtinama tik sumokėjus avansinį 100 EUR mokestį. Rekvizitus apmokėjimui atlikti gausite parašę mums el. paštu: info@soulaction.lt.
Turi klausimų, susisiek: info@soulaction.lt ir +370 612 34658
Plačiau apie kursą: https://bit.ly/2GeUm8T
Iki susitikimo ir naujų atradimų!
www.soulaction.lt

Informacija

Data:
18 vasario
Laikas:
19:00 - 20:30
Renginio kategorijos:
, , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://bit.ly/2GeUm8T

Vieta

Viešbutis „Artis Centrum Hotels“
Totorių g. 23
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos