Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Jogos retritas Kretoje

balandžio 3d. 10:00 - balandžio 10d. 20:00

| 550EUR

Sveiki, ar norite kartu į Kreta? Balandžio 3-10d. Į jogos stovyklą. Kaina-550EUR+biletai(dabar 88EUR). Į kainą iškaičiotas apgyvendinimas nuostabioje vietoje, maitinimas, jogos ir kitos praktikos, keliones su vairuotoju po salą išnuomotu automobiliu.
Stovykla vyks pietinėje Kretos dalyje, atokioje nuo turistų 7 apartamentų privačioje viloje “Kritamos apartment”, Fragkokastello kaimelyje. Šeimininkas – nepaprastai svetingas graikas, kuris rūpinsis mūsų patogumu ir nemokamomis ekskursijomis pas vietinius ūkininkus.

Viloje puikiai įrengti erdvūs kambariai su dideliais balkonais į jūrą, virtuvėmis, vonios kambariai su rankšluosčiais ir kas dvi dienas keičiama patalyne. Netoliese smėlėtas pliažas, laukinės įlankos. Nuo vėjų saugos mus Baltieji kalnai, kurie net vasarą būna su sniego kepurėmis.
Fragkokastello – tai nedidelė pajūrio gyvenvietė su gražiais paplūdimiais, vietinėmis keliomis parduotuvėlėmis ir kavinukėmis. Ši gyvenvientė garsėja gerai išlikusia Venecijos tvirtove ir „Drosoulites“ – vaiduokliais, kurie, kaip manoma, pasirodo gegužės mėn. Tvirtovę galima kasdien aplankyti pėsčiomis.

„Fragokastello“ visų pirma yra puiki vieta atsipalaiduoti, pasidžiaugti kalnais, pasimėgauti jūra, maistu ir ramybe.

Tai tobuliausia vieta susirinkti norintiems pamedituoti, praktikuoti jogą, sužinoti apie sveikiausią viduržemio jūros regiono virtuvę, subalansuotą mitybą, ir smagiai pakeliauti.

Apie viešbutį daugiau informacijos:
https://www.kritamos.gr/

Savaitės trukmės stovykloje Jūsų laukia:
Hatha jogos klasikinės pamokos. Šios rūšies joga yra paremta praktiniu ir moksliniu požiūriu. Tai vientisas, visapusiškas ir nuoseklus savo esybės ugdymas, vystant visus asmenybės aspektus – tai kūno, proto ir sielos tobulinimas remiantis 5 pagrindiniais jogos principais:
– tinkami pratimai (asana);
– taisyklingas kvėpavimas (pranayama);
– tinkamas atsipalaidavimas (shavasana);
– tinkama mityba (vegetarinė);
– pozityvus mąstymas ir meditacija (vedanta ir dhyana).
Moterų gimnastika „Žvaigždės Gimimas“ –paprasta ir veiksminga psichofizinė praktika, suteikianti reikalingą moteriai kūno ir sielos „pakrovimą“.

*Subalansuotos mitybos paskaitos ir praktinės maisto gaminimo pamokos:
-kaip išlikti sveikiems ir liekniems kuo ilgiau
-maistas smegenims ir kas joms kenkia
– ilgaamžių mityba, iškrovų reikšmė ir nauda

Maitinimas įskaičiuotas į stovyklos kainą:
10 val. pusryčiai po jogos praktikos
Vaisių, daržovių ir sūrių užkandis pietums – kelionių metu
18-19 val. Subalansuota vakarienė, gaminat kartu ir mokantis sveikų receptų
Numatoma viena diena iškrovos.
Norintys papildomai maitintis, galės pasigaminti puikiai įrengtose virtuvėlėse savo kambariuose. Šalia kelios vietinių ūkininkų parduotuvės, kuriuose kainos ne didesnės nei Lietuvoje.
Mokytojai:
Vadimas Strelkovas- jogos mokytojas, jau 10 metų praktikuoja jogą.
Vadimas mokėsi Šivanandos jogos centre, Prasad Rangnekar (Indija), iš gongo meistro Vyrenijaus Andrijausko (Lietuva), taip pat – iš Vadimo Gavrilovo (Rusija).
„Klasikinės Hatha jogos užsiėmime“ Vadimas pristatys harmonizuojantį, gydantį kūną ir sielą asanų (statinių padėčių) ir pranajamos (kvėpavimo pratimų) kompleksą. Užsiėmimas nuramins protą ir padidins gyvenimo potencialą.
Tatiana Strelkovė Jau 16 metų užsiima žmogaus biolauko matavimais.Taip pat penkerius metus veda gimnastiką moterims „Žvaigždės Gimimas“.Gyvenimo žaidimo ,,Lila“vedančioji.
Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos “Pirmas šaukštas” lektoriai. Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus. Baigę netradicinės kinų medicinos mokymus, sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauras, praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną.

Informacija

Pradžia:
balandžio 3d. 10:00
Pabaiga:
balandžio 10d. 20:00
Kaina:
550EUR
Renginio kategorijos:
, , , , , ,

Organizatorius

Vadimas Strelkovas
Telefonas:
+370 682 60989
El. paštas:
v.strelkovas@gmail.com
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/vadimas.strelkovas

Vieta

Kreta Chanija
Graikija Creta
Chanija, Chanija Graikija
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068260989

Leave a Comment

Eiti prie įrankių juostos