Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

 • renginys jau ivyko.

Internetinis Meditacijų Kursas „Aukštesnė Gyvenimo Kokybė“

rugsėjo 9d. 20:00 - 21:00

| 44Eur
Budimo Kanalas Aukštesnė Gyvenimo Kokybė kursas (1)

Sveikinu atvėrus šį langą į platesnes galimybes patirti save.

Mano vardas Paulius Daukšas ir jau apie 5 metus padedu žmonėms giliau pažinti savo tikrąją prigimtį bei įgalint save gyventi savo aukščiausiu įkvėpimu. Vedamos meditacijos yra ko gero mano mėgstamiausias būdas tai daryti – kuomet tai darau, jaučiuosi labai giliai susijungęs su šaltiniu ir tuomet galiu perteikti sąmonę budinančią energiją (galbūt dėl to mano veikla ir vadinasi „Budimo Kanalas“).

Nesenai, per savo paties meditacijas – pajaučiau aiškų impulsą padaryti meditacijų kursą visiems jaučiantiems poreikį giliau suprasti save, visatą ir pakelti savo būsenos/gyvenimo kokybę.

Dauguma mūsų gyvena labai įtemptą arba abejingai pasyvų gyvenimą, kuomet neleidžiam sau skirti pakankamai dėmesio savo vidinio pasaulio pažinimui ir išgryninimui. Kolektyvinė žmonijos energija turi didelį bėgimo nuo savo tikrosios natūros pagreitį, kuris mus tikriausiai taip pat dažnai įsuka. Dėl šios priežasties jaučiu pašaukimą vienyti žmones ir sukurti taikią bei įkvepiančią erdvę iš kurios galėtume jungtis prie naujojo pasaulio, kuris yra natūralioje harmonijoje su mūsų tikrąją prigimtimi.

Mūsų tikroji prigimtis pasireiškia per būties ekstazę, besąlyginę meilę, taiką, laisvę, empatiją, sąmoningumą, palaimą, įkvėpimą, kūrybingumą, džiaugsmą, aistrą, žaismingumą, išmintį, atjautą, pilnatvę ir pan. Visas šias ir panašias savybes reguliariai kultivuosime visą mėnesį, o po jo – kiekvienas turės visą arsenalą būdų tai daryti savarankiškai.

Meditacijų pagalba:

 • Pasinersime į pažintines keliones, kurios padės geriau pažinti save, savo aukštesnįjį protą, gyvenimą ir viską jungiančius kūrinijos dėsnius.
 • Įsitvirtinsime savo tikrojoje, amžinai tyroje ir įgalintoje savasties natūroje – integruosime ją į visus savo gyvenimo aspektus.
 • Žadinsime ir saugiu būdu kelsime savo gyvybinę energiją (rytuose dar vadinamą „Kundalini arba Šakti).
 • Lavinsime savo dėmesingumą. Mano suvokimu/patirtimi – tai yra pagrindas sėkmei bet kokioje gyvenimo srityje.
 • Išlaisvinsime įvairias emocijas bei įsitikinimus ir išmoksim visa tai panaudoti savo augimui.
 • Išsigryninsime savo giliausius širdies troškimus, intencijas, pašaukimus.
 • Atrasime dar neatrastas vidines savybes ir jas integruosime į kokybiškesnio gyvenimo būdą.
 • Atnaujinsime savo pasaulėžiūrą, kuri mus perkels į platesnių ir labiau įkvepiančių galimybių tikrovę.
 • Susikursime geresnę sveikatą ir harmoningesnius santykius.
 • Lavinsime vaizduotę ir pažinsim jos įvairiapusę naudą sąmoningam gyvenimui.
 • Mokinsimės geriau pajausti savo balansą tarp įvairių kraštutinumų.
 • Anuliuosime trūkumo jausmą ir galbūt pirmą kartą gyvenime pajausime visišką saugumą, kontrolę ir savivertę.

 

Kursas vyks uždaroje grupėje, kurioje kas savaitę vakarais (nuo 20 iki ~21val.) vyks keturios tiesioginės transliacijos (transliacijų įrašai liks visada pasiekiami). Transliacijų metu taip pat bus pateikiamos teorinės žinios bei atsakomi klausimai. Grupėje taip pat galima bus dalintis, bendrauti, bus atsakomi klausimai, suteikiamas palaikymas. Taip pat tam, kad geriau integruoti pasidalintas praktikas bei energijas – bus duodamos tam tikros užduotis savaitgaliams ir bendram laisvam laikui kasdienybėje.

Video Pristatymas – https://youtu.be/Pg86ScMgZGw

Registracija – https://www.budimokanalas.lt/meditaciju-kursas-aukstesne-gyvenimo-kokybe/

Vieta

on-line
Telefonas:
+37067331790
Interneto svetainė:
https://www.budimokanalas.lt

One thought on “Internetinis Meditacijų Kursas „Aukštesnė Gyvenimo Kokybė“

 1. I simply want to mention I am just very new to blogs and honestly liked you’re blog. Most likely I’m planning to bookmark your blog . You absolutely come with awesome writings. Many thanks for revealing your blog site.

Leave a Comment

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos