Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Budimo Kanalo SatSang’as – Nauja Pradžia

2019 15 gruodžiod. 15:00 - 17:00

| 10eur

Ahoy! Artėjant atsinaujinimo šventėms kviečiu susitikti, kad išties pajaustume ir įtvirtintume vidinius atnaujinimus, kurie mus įkvėps dar pilniau ir lengviau būti tuo, kas išties esame.

Mano aukščiausias įkvėpimas – tai savivokos menas, kuris kreipia įsileisti vis daugiau ir daugiau Dieviškumo į savo patyrimą. Kuo daugiau jo įsileidi – tuo daugiau ribojančių iliuzijų išsisklaido ir tuomet vis labiau matai, jog viskuo yra pasirūpinta ir gyvenimas gali būti patiriamas daug sklandžiau bei laimingiau. Ir iš to natūraliai išeina pašaukimas dalintis su visais kitais, kurie nori to išmokti ir savo autentišku bei galingu būdu prisidėti prie nuostabiausių pokyčiu šiame pasaulyje.

Susitikimo metu nujaučiu, jog pasidalinsiu:

⭐ Savo nuojauta apie 2020 simboliką ir energiją.
⭐ Apie tai ką žmonės vadina “kristaus sąmone”, “kristaus sugrįžimu”, “bodhisattva” – visa tai tiesiogiai siejasi su mūsų pačių budimu ir subalansuota tarnyste vieni kitiems, kurioje atrandama tikra pilnatvė.
⭐ Atveriančiais ir įkvepiančiais atsakymais į rūpimus klausimus ir aktualijas. Atvira ir nuoširdi komunikacija visados atveria nuostabius lobius, kurie gali puikiai pasitarnauti visiems. Savo susitikimuose kuriu nešališką ir besąlygiškai mylinčią atmosferą, kurioje galime lengviau paleisti savo asmeniškumus ir pasijausti didesnės Tiesos pratęsimais. Taip pat smagumas yra beveik neišvengiamas Ingredientas tame:))
⭐ Vedama meditacija skirta mums aktualių atnaujinimų integracijai. Pabusime naujomis akimis.

Susitikimo laikas: Gruodžio 15d. 15val. (2val. trukmės).
Susitikimo vieta: Aš Esu“ Studija įsikūrusi Vilniuje, Laisvės pr. 60/ Justiniškių g. 8 (privažiavimas iš Justiniškių g. pusės prie “Eoltas“ parduotuvės.
Susitikimas taip pat bus tiesiogiai transliuojamas ir uždaroje grupėje.
Susitikimo kaina – 10eur. Užsiregistravus atsiveria išskirtinė galimybė artėjančių švenčių proga – dovanų pasirinkti dar vieno webinaro įrašą iš https://www.budimokanalas.lt/mokymai/ katalogo. Užsiregistravus tiesiog parašysiu ir atsiūsiu pakvietimą.

Registracija – https://www.budimokanalas.lt/budimo-kanalo-satsangas-nauja-pradzia/

Tebūnie Nauja Pradžia! Tebūnie ryškesnė negu bet kada***

Vieta

„Aš Esu“ Studija
Laisvės pr. 60/ Justiniškių g. 8 (privažiavimas iš Justiniškių g. pusės prie “Eoltas“ parduotuvės.
Vilnius,
+ Google žemėlapis
Telefonas:
867331790
Interneto svetainė:
https://www.budimokanalas.lt

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos