Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Badavimo stovykla su Edita Esenku

2019 14 birželiod. 17:00 - 2019 16 birželiod. 17:00

Caleb's 6th Birthday

Pagaliau startuoja sveikos gyvensenos lektorės Editos Esenku badavimo stovykla! Stovyklos idėja brandinta ilgą laiką, lektorė turi asmeninę septynerių metų reguliaraus badavimo patirtį ir dalijasi socialiniuose tinkluose savo patyrimais, padeda susigaudyti norintiems pradėti savarankišką badavimą. Tačiau dalis žmonių nori pirmąjį savo badavimą išbandyti su priežiūra, nori nukreipti savo dėmesį nuo maisto, todėl per kelis metus „išnešiota“ badavimo stovyklos programa startuoja birželio 14-16 dienomis prie Dubingių, sodyboje „Žverna“.

 

Badavimo stovykla suplanuota taip, kad jums nebūtų laiko galvoti apie maistą ir jūs būtumėte labiau motyvuotos reguliariam organizmo detoksikavimui. Stovyklos metu negulinėsim (taip dažnai žmonės įsivaizduoja badavimą, nes mano, kad nebus jėgų), o aktyviai bet tuo pačiu su taupymo rėžimu leisime laiką: bus žygiai gamtoje, detoksikuojanti pirtis, rytinės ciguno energetinės mankštos, kurios išjudina toksinus, vakarinės meditacijos padedančios paleisti emocinį negatyvą ir labiau susibalansuoti, vyks paskaitos apie organizmo valymą, badavimą, apie moteriškos seksualinės energijos transformavimą į gyvybinę energiją, kad turėtume daugiau jėgų, menstruacijos būtų lengvos ir trumpos, išvengtume šlapimo pūslės nelaikymo problemos ir subalansuotume hormonus (tiek badavimo metu, tiek įprastu metu iš šios srities mes galime sugeneruoti papildomos gyvybinės energijos). Plačiau apie gydomąjį badavimą galite paskaityti Editos Esenku puslapyje badavimas.com.

 

Stovyklos lektorė Edita Esenku – pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau septintus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko badavimo, meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt, gydomojitaomeile.com autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine badavimo, mitybos ir nefrito kiaušinio praktikos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Apie Editą Esenku rašė žurnalai „Raktas“, „Moteris“, „Happy 365“, internete „15 min“, „Delfi“, „Žmonės“, „Alfa“, rodė per LNK.

 

Gydomasis badavimas – tai procesas, mes užsiteršiame ne per vieną dieną, tad ir apsivalymas įvyksta ne per vieną dieną. Šios stovyklos tikslas – padrąsinti jus pradėti reguliarų organizmo valymą, nes užterštas organizmas dažniau serga peršalimo ligomis, kamuoja maisto netoleravimas, nuolatinis nuovargis, problemos su viduriais (vidurių pūtimas, vidurių užkietėjimas), paūmėja grybelis kandida (pienligė), atsiranda apatija darbui ir pradeda lysti depresyvios mintys. Mūsų pilvas – tai antrosios smegenys, kurios geba kaupti emocinę informaciją, todėl kai patiriame stresą iškart reaguoja žarnynas ir atvirkščiai, kai sustreikuoja pilvas, mums krenta nuotaika. Reguliarus protingas badavimas padeda svarbiausiems virškinimo organams pailsėti ir atsistatyti. Jei mes nepersistengiame badaudami (badaujame neilgai), tuomet grįžus prie mitybos mums daug lengviau atsisakyti „narkotinio maisto“ (šokoladas, kepiniai su gliutenu, kava). Praktikuojantiems dvasines praktikas gydomasis badavimas padeda daugiau pajausti energetinėse praktikose, kadangi toksinai stabdo energijos judėjimą, paprastai visi medituojantys ar užsiimantys cigunu patvirtina, jog badavimo metu arba po badavimo atsiranda visai kitas suvokimas, kas yra energetinė meditacija, nes ją daug lengviau pajausti.

 

Badavimo stovykloje daug dėmesio skirsime buvimui gamtoje – kuo daugiau ryšio žmogus užmezga su gamta, tuo geresnė nuotaika ir didesnis balansas mūsų viduje. Ne tik vaikšiojimas basomis per žolę teigiamai veikia mus, bet ir buvimas miške tarp medžių – tai bent kelios įsižeminimo praktikos, kurias integruosime į badavimo stovyklą. Taip pat daryme eliksyro ciguno praktiką, kuri padeda gamtos energiją iš išorės integruoti į mūsų kūno vidų per seiles, či energijos savimasažą. Rytais „vanosime“ savo kūną specialia bambukine lazda, kuri padeda sustiprinti mūsų vidaus organus ir juos detoksikuoti. Atliksime gua-ša odos detoksikacijos procedūrą, dėsimes molio kaukes veidui. Šeštadienio vakare eisime į pirtį, pirtis padeda apsivalyti ne tik fiziškai, bet ir emociškai, tad detoksikacija vyks visais lygmenimis.

 

Sodyba „Žverna“ yra atokiau nuo gyvenvietės šalia miško, todėl galėsime pasivaikščioti mediniais takeliais virš upelio ir sąmoningai per meditaciją atiduoti savo ligas ir negatyvią informaciją vandeniui. Taip pat galėsime atlikti meditacijas su medžiais, pasisemti energijos iš medžių, užmegsti su jais ryšį. Galėsime pasigaminti po asmeninę vantą pirčiai, galima pasirinkti ne tik beržo lapelius, rišant vantą sąmoningai fiksuokite savo pozityvias mintis apie sveikatą ir prašykite medelių, kad jums pagelbėtų lengviau detoksikuoti organizmą ir būti sveikoms bei laimingoms.

 

Stovyklos metu nevalgysime, bet gersime vandenį. Kadangi nevalgymo metu mūsų kūnas vėsta, gersime šiltą vandenį, taip pat įvairių žolelių arbatų. Būtų patogu, jei atsivežtumėte savo termosą, tuomet visuomet galėsite turėti šilto vandens ar arbatos su savimi. Kelis kartus per dieną vanduo bus geriamas sumaišytas su bentonito moliu ir gysločių sėklų luobelėmis (jie neturi jokių maistinių medžiagų, nueina nepakitę iki storojo žarnyno, tačiau sutraukia į save toksinus), taip pat vanduo su šlakeliu natūralaus obuolių acto ir klevų sirupo arba medaus. Tokiu būdų kūnas nenueis į stresinę būseną, kuomet visiškai nukertamas bet koks maistas, mes aprūpinsime organizmą svarbiausiomis mineralinėmis medžiagomis, „apgausime“ pilvą, nes atrodys, jog esame sočios, tačiau iš tiesų mūsų virškinimo organai pailsės ir „restartuosis“, t.y. pereis į kitą rėžimą. Virsime daržovių sultinį, kuris taip pat aprūpins mus mineralinėmis medžiagomis (vartojamas tik skystis, nes sultinys verdamas tris valandas, daržovės išmetamos lauk). Kadangi stovykla vyks dviejuose nameliuose sultinį galėsime virti kitame namelyje nei vyks užsiėmimai, kad neerzintų mūsų nosies.

 

Stovykloje mokysitės ypatingų dao praktikų, kurias lektorė Edita Esenku išmoko iš kinų meistro Manteko Čija, pas kurį ji kasmet skrenda tobulintis į Tailandą. Tai bus meditacijų ir ciguno praktikų integracija, ryšio su savo kūnu ir gamta užmezgimas. Taip pat skirsime laiko susipažinti su daosių meilės praktikomis, kurios padeda transformuoti seksualinę energiją ir išlaikyti gyvybingumą iki gilios senatvės. Stovyklos metu bus galimybė įsigyti detoksikuojančių bambukinių šluotų, nefrito kiaušinių moteriškoms seksualinėms praktikoms, probiotikų, antiparazininių papildų, tailandietiškų skarų. Lektorė smulkiai papasakos kaip kitą kartą badauti namuose savarankiškai, sudarys asmeninius badavimo planus kiekvienai dalyvei nemokamai.

 

Stovykloje gali dalyvauti moterys nuo 18 iki 70 metų, galite drąsiai dalyvauti net jei niekada nesate badavę. Rekomenduojame prieš atvykstant namuose pasistatyti 2l klizmą su šiltu vandeniu, taip pat atlikti šią procedūrą sekmadienį grįžus namo, nes nustojus valgyti mūsų kūnas nustoja tuštintis. Jei neturėsite tam galimybių namuose, tuomet galbūt pakaks stovyklos vakarais geriama laisvinamosios senos lapų arbatos. Atsivežkite į stovyklą jogos kilimėlį (jei neturite – informuokite), šiltų drabužių (jei pasidarytų vėsu). Kooperuosime iš atvykstančias iš to paties krašto į vieną automobilį.

***

Kiekviena dalyvė gaus dovanų individualų badavimo planą kitam badavimui namuose, kurio vertė 30e. Iš viso dovanų net už 70e!

***

Išsami kiekvienos dienos programa, KAINA, sodybos nuotraukos ir registracijos forma čia: https://www.gydomojitaomeile.com/badavimo-stovykla

 

Informacija

Pradžia:
2019 birželio 14d. 17:00
Pabaiga:
2019 birželio 16d. 17:00
Renginio kategorijų:
, , , , , , , , , , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.gydomojitaomeile.com/badavimo-stovykla

Organizatorius

Esenku Dao
El. paštas:
gydomojitaomeile@gmail.com
Interneto svetainė:
http://www.gydomojitaomeile.com

Vieta

Sodyba „Zverna““
Dubingiai, Lietuva + Google žemėlapis

Prašome Jūsų paremti dvasinių renginių kalendorių „Renginiai Sielai“ SMS žinute: Paremkite Teivas Žinyčios Vartų svetainę SMS žinute

Eiti prie įrankių juostos